Akcesoria

wyposażenie sklepu zoologicznego

Wyposażenie Sklepu Zoologicznego, Wędkarskiego, Lecznicy Weterynaryjnej, Salonu Groomerskiego...

Wyposażenie sklepu zoologicznego to szeroki wybór akcesoriów do mebli zoologicznych, które zostały stworzone z myślą o specjalistycznych potrzebach sklepów zoologicznych. Nasze innowacyjne rozwiązania są zaprojektowane tak, aby zoptymalizować ekspozycję produktów, niezależnie od ograniczeń przestrzennych, oraz skłonić klientów do większych zakupów.

Jednym z naszych popularnych produktów są specjalne pojemniki na przysmaki. Dzięki nim właściciele sklepów mogą wyeksponować różnorodne przysmaki dla zwierząt w atrakcyjny i schludny sposób. Pojemniki te są wytrzymałe, łatwe do czyszczenia i zapewniają wygodny dostęp dla klientów. 

W naszej ofercie posiadamy również pojemniki na karmę suchą. Te praktyczne
i estetyczne rozwiązania pozwalają na efektywne wyeksponowanie różnorodnych rodzajów karmy dla zwierząt, jednocześnie zapewniając ochronę przed wilgocią i insektami. Dzięki temu klienci mogą łatwo zobaczyć i porównać dostępne produkty, co zwiększa szanse na sprzedaż.

Kolejnym przydatnym akcesorium są specjalne wieszaki na smycze. Te funkcjonalne rozwiązania pozwalają na uporządkowane prezentowanie różnorodnych smyczy. Wieszaki są wygodne w użyciu i zapewniają atrakcyjny wygląd ekspozycji, jednocześnie umożliwiając klientom łatwe przeglądanie
i wybieranie produktów. Ich główną zaletą jest to że na tej samej przestrzeni będziesz wstanie wyeksponować trzy razy więcej produktów.  

Oprócz wymienionych akcesoriów, oferujemy wiele innych rozwiązań. Dążymy do tego, aby nasi klienci mieli możliwość jak najlepszego wyeksponowania produktów zoologicznych, nawet w przypadku ograniczonej przestrzeni sklepowej. Nasze akcesoria są nie tylko praktyczne, ale także estetyczne, co przyciąga uwagę klientów i zachęca do większych zakupów.

 

Zadbaj 0 prowidłowe wyposażenie sklepu zoologicznego

wyposażenie sklepu zoologicznego

Karma Sucha

sprzedaż na kilogramy

Zbiorniki do przetrzymywania karmy suchej na wagę. Ograniczają dostanie się kurzu i wydostawanie się zapachów.

wyposażenie sklepu zoologicznego

Przysmaki i Smakołyki

boksy na przysmaki

Zbiorniki do smakołyków. Ograniczają dostanie się kurzu i wydostawanie się zapachów oraz wysychania.

wyposażenie sklepu zoologicznego

Saszetki

automatyczne podajniki

Organizery do saszetek pomagają w ułożeniu tych produktów a także w ich fejsowaniu.

wyposażenie sklepu zoologicznego

Puszki i Opakowania

więcej towaru na półce

Systemy do karm mokrych, grawitacyjne i mechaniczne do fejsowania produktów na półkach regału.

Wyposażenie Sklepu Zoologicznego